Web Tasarım

Küçük başlayın büyük düşünün.
Steve Jobs

Web tasarım, arka planda çalışan kodların renk, uyum ve düzen olarak sizlere yansıyan görsel şölenidir. Web tasarım işini gerçekten şölene çevirmek veya bu işi mahvetmek tamamen tasarımcının elindedir. Bu sebeple tecrübeli kişilerle çalışmak, işinizi deneyimli kişilere bırakmak maddi ve manevi olarak kaybınızın olmasını engeller. Silver Bilişim olarak bizler müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağımız olarak gören bir anlayışa sahibiz. Tüm enerji ve birikimimizi genç ve enerjik kadromuz ile web ortamındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanıyoruz.

Kurumunuzun görünen yüzü olan web siteleriniz müşterilerinizin sizinle ilk karşılaştığı yer olabilir. Web sitesi bulunmayan veya amatörce yapılmış bir web sitesine sahip olan şirketler için bu karşılaşma güvenilirlikten uzak bir görünüm sergiler ve bu durum potansiyel müşterilerin kaybına sebep olur. Fakat profesyonel bir web sitesi ile bu karşılaşma daha güvenilir, daha kurumsal, daha yaratıcı bir hale gelebilir.

İnternet ortamında sizi temsil eden bir nevi sanal ortam ofisiniz olan yapı yalnızca görüntüden ibaret değildir. Onu yaşayan bir ofise çevirmek web tasarım ve yazılım çalışmaları ile mümkündür. Kurumsal kimliğinizi yansıtan web tasarımınız ile fark yaratmak için doğru adrestesiniz.