Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi

Marka artık tüketicilere ne anlattığımızla ilgili değil, onların birbirine ne anlattığı ile ilgilidir.
Scoot Cook

  • Anasayfa
  • /
  • Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Firmanızın ve markanızın gücü, ulaşmak istediğiniz müşteri portföyü ile aynı yerde olabildiğiniz sürece artacaktır. Yaş ve cinsiyet farketmeksizin ne olursa olsun tüm müşteri kitlenizin sosyal medyada olduğunu unutmayın.

Sosyal medya, kişilerin ve firmaların hitap etmek istedikleri kitlelere ulaşabilecekleri, kendi reklamlarını kolayca yapabilecekleri en büyük mecradır. Yaş, cinsiyet, ırk ne olursa olsun ulaşılmak istenilen kitleler artık sosyal medyada. Müşterileriniz sizleri tanımak için web sitelerinizle birlikte artık sosyal medya hesaplarınıza da ulaşmak istiyor. Siz de firmanızın dolayısıyla da markanızın gücünün, ulaşmak istediğiniz müşteri portföyünüz ile aynı yerde olduğunuz sürece arttığını göreceksiniz.

Günümüzde en popüler sosyal medya platformları Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Pinterest, Google Plus, Linkedin’dir. Bu platformlar doğru kullanıldığı ve iyi yönetildiği zaman hedeflenen müşteri portföyüne rahatlıkla ulaşılabilir, kendi adınızı büyük kitlelere duyurabilir, satışlarınızı yüksek oranlarda artırabilirsiniz. Günümüzde marka iletişiminde büyük önem taşıyan sosyal medya hesapları firmanıza hiç beklemediğiniz kapıları açabilir.

Silver Bilişim olarak sosyal medya hesaplarınızı yöneterek, sizlere en uygun en doğru profillerle doğru kişilere hitap etmenizi sağlıyoruz. Hedef kitlenize uygun içerik yönetimi ile verdiğiniz hizmeti, ürettiğiniz ürünü tanıtmayı hedeflediğiniz yerlere profesyonel çözümlerle sunuyoruz. Rakip analizi, çeşitli reklam kanalları kullanımı, kaliteli içerik ve görsel paylaşımları ile sosyal medya ve içerik yönetimi hizmetimizi profesyonel ekibimizden alabilirsiniz.