Kurumsal Kimlik Tasarımı

"İyi tasarımla büyük tasarım arasındaki fark zekadır."
– Tibor Kalman –

kurumsal kimlik tasarımı

Firma logo ve amblemleri firmaları tanımakta yardımcı olan ve görsel hafıza nedeniyle kişilerin hafızasına kazınmasını sağlayan en önemli tasarımlardır. O yüzdendir ki herhangi bir yerde görülen bir renk o markanın logosunda bulunan rengi çağrıştırarak x marka yeşili, x marka sarısı gibi benzetmelerde bulunulabilir. Dolayısıyla firmaların da kimlik kartları aslında hemen tanınmalarını sağlayan logolarıdır.

Logo ve kurumsal kimlik tasarımları markanın yaptığı işle uyumlu ve bir bütün halinde olmalıdır. Kartvizit, katalog, antetli kağıt, kupa gibi birçok doküman da logonuzla harmanlanarak kurum içinde çalışanlarınız tarafından severek kullanılmalı. Logo ve kurumsal kimlik çalışmaları firmanızda A’dan Z’ye herkes düşünülerek yapılmalıdır.

Silver Bilişim olarak kurum kimliğinizi tasarlayıp, akılda kalıcılığınızı artıyoruz. Unutmayın ki firmanız var olduğu sürece logonuz sizi temsil edecek ve web sitenizden kurumsal dökümanlarınıza kadar her alanda kullanılacak. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanacak logo ve kurumsal kimlik tasarımları için teklif alabilirsiniz.