Web Yazılım

Düş gücüne sahip olmak, bilgi sahibi olmaktan daha önemlidir!
Albert Einstein

Web yazılım, sitenizin yönetilmesini sağlayan ve arka planda çalışan kod sistemidir. Bilgileriniz, verileriniz veritabanına saklanır ve oradan çağrılarak web sitenizde gösterilir. Bu sistem bütünlüğü istenilenin ekrana nasıl yansıdığı konusunda büyük önem taşır. Her firmanın kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçlarını web üzerine yansıtmak için yazılıma ihtiyacı vardır. Dinamik bir ekiple sizlere istediğiniz yazılım hizmetini günümüz teknolojisine uygun olarak sunarız.

Ekibimizin yazılım geliştirme metodolojisi ve teknolojisi, sağlam yazılım mühendisliği ve risk yönetimi pratiklerini kapsamaktadır. Müşterilerimizin uygulamalarını çok hızlı geliştirerek kısa sürede işimizi teslim etmek için planlı bir şekilde çalışırız..

Web Yazılım Hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken hususların en başında güvenlik ve kodların sürekli çalışması gelir. Kod güvenliği ve güvenlik açıkları nedeniyle sayfalarınıza virüsler girebilir, sayfanıza çeşitli saldırılar yapılabilir. Silver Bilişim olarak en önem verdiğimiz konu güvenliktir. Sizin de tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanmış bir web siteniz olsun ister misiniz? İstanbul'daki ekibimiz ile sizlere de web yazılım hizmeti vermekten mutluluk duyarız.