Seo Danışmanlığı

Alıcıya yarar sağlamayan bir satış, satıcıya zarar getirir.
Anonim

SEO, arama motorları sayfalarında web sitelerin üst sıralarda çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. Uzun zamandır hayatımızda olan ve oldukça sık duyduğumuz SEO kavramı "Search Engine Optimization" kelimelerinin baş harflerinden oluşup, dilimize "Arama Motoru Optimizasyonu" olarak geçmiştir. Genelde tüm işletmelerin isteği arama motorlarında ilk sıralarda olmaktır. İşletmeler web sitelerini tanıtmak için reklamlara ciddi paralar harcamaktadırlar. Bazen de bu harcanan paraların karşılıklarını alamamaktadırlar.

Web sitelerinin üst sıralarda çıkması için reklamlardan daha önemli bir çalışma olan SEO, doğru yapıldığı takdirde sizleri amacınıza ulaştırır. Düzenli SEO çalışmasıyla, anahtar kelimelerinizle arandığınızda rakiplerinizin önüne geçmiş olursunuz.

SEO, düzenli ve organik bir çalışmayı gerektirir. Bulunduğunuz sektöre ve rekabet gücünüze göre kısa sürede de birkaç ayı alan uzun sürelerde de ilk sıralarda yer alabilirsiniz. SEO çalışmaları ile yükselmek için sabırlı olunmalıdır. Organik olmadan çeşitli araçlarla ilk sayfada hemen yer alsın sabırsızlığıyla web siteniz için yapılan her çalışma sizi Black Hat dediğimiz kara listeye alınmanıza sebep olabilir. Bu sebeple amaca ulaşmak için web siteniz önce site içi SEO akabinde site dışı SEO çalışmaları ile beslenerek ilmek ilmek işlenir.

Sitenizin kod yapısı ve yeni teknolojiye uyumlu olması da bu çalışmada büyük önem taşır. Yani sitenizin mobil uyumlu ve kullanıcı dostu bir site olması her şeye artı bir puanla başlamanızı sağlar. Yeni nesil mobil uyumlu web tasarımına sahip bir siteniz yoksa Silver Bilişim’den web tasarım hizmeti de alabilirsiniz.

Arama motorlarında anahtar kelimelerinizde daima en üst sıralarda yer almak istiyor ve sitenizi dünyaya tanıtmak istiyorsanız SEO danışmanlığı için sizleri bekliyoruz. En iyi ve ucuz reklam alanı olan web sayfalarınıza, SEO çalışması yaptırarak Google'dan yeni müşteriler çekmeye, yeni bir deneyim yaşamaya ne dersiniz?